Paslanmaz Kutu Harf / 0216 399 27 47

   
  paslanmaz kutu harf   tabela montajı   tabela fiyatları   ışıklı tabela    
  Üretimi tamamlanan paslanmaz harfler atölyeden görüntü.   Kompozit zemin üzerine paslanmaz krom kutuharf uygulama.   Tabela ve cam üzeri görsel uygulamalar birbirine uyumlu alması için özel olarak tasarlanmıştır.   Modül led aydınlatmalı paslanmaz krom harfli tbela çalışması tasarımı zenginlentirmek için zemin üzerine folyo desenleraplike edilmiştir.    
  iç mekan tabela   paslanmaz file harf   ışıklı tabela   tabelacı    
  iç mekan dekoratif uygulama. tasarımda 304 kalite paslanmaz krom kullanılmıştır.   Krom file harf. Ön yüzey 3 mm pleksi ieriden led aydınlatmalı. kabertma 7 cm.   Marmara pastanesi montaj sonrası ekilen fotoğraflardan biri.   Mss metal firması için ihazırladığımız logo dan kısmi görünüm.    
           
  Granit üzerine uygulanan pasanmaz harfler silikon ve çift rataflı bant ile montaj yapılmıştır.   Paslanmaz endirek kırmızı led ışıklı tabela. Zemin beyaz alüminyum kompozit paneldir.   Paslanmaz file harf çalışma. Ön yüzey mavi pleksi içten üçlü waterproof led aydınatmalıdır.   Baıkçı kahraman totem tabela çalışması. Harflerimiz 7 cm kabartmadır.    
  paslanmaz krom harf   paslanmaz krom harf   paslanmaz folyolu harf   paslanma krom tabela    
  Koz yatağı Anayapı merkez ofisi için hazırladığımız paslanmaz en direk led ışıklı kutu harf tabela.   Paslanmaz krom kutu harf ön yüzey kurumsal renkte dış mekan dijital baskı folyo ile renklendirilmiştir.   Uygar Group logo ve tabela çalışması. Tasarım aşaması sonrası firma ile sözleşme yapılarak üretime başlanmıştır.   Tabela üretimi yaklaşık onbeş gün sürmüş çalışma montajı ipsala daki fabrika ön cephesine yapılmıştır.    
  paslanmaz krom harf   paslanmaz krom harf     paslanmaz krom harf    
  Cinecity sinemaları led ışıklı paslanmaz krom kutu harf çalışması.   Tabela 10 metre en 3 metre boydadır. Montaj ebatlar büyük olduğu için iki vinç getirilerek izmirde yapılmıştır.   Cyt inşaat dışmekan tabela. Zemin alüminyum kompozit panel dir Üzerine paslanmaz krom kutu harfler monte edilmiştir.   Moon kuaför. Tabela tasarımı firmamıza aittir tabelamız asıldığı bölgede oldukça popüler olmuştur.    
  paslanmaz krom harf   paslanmaz krom harf   paslanmaz krom harf   paslanmaz krom harf    
  Denizsen Group firması bodrum merkez fabrikası iç ve dışmekan çalışmalardan ön cephede revize ettiğimiz tabela görünümü.   Ejder turizm paslanmaz krom kutu harf bina üçüncü kat cephesine çalışma montajı yapılmıştır.   Gür Metal mat paslanmaz krom logo çalışması. Çalışma en direk led aydınlatmalıdır.   Gür Metal İç mekan sekreterya banko arkası krom logo çalışması.    
  Tabela montaj   tabela montaj   paslnmaz ışıklı harf   paslanmaz file harf    
  Gür Metal tabela çalışması montaj görüntüsü.   Motaj çalışması vinç ile yapılmıştır.   İnternet Haber paslanmaz led ışıklı tabela. Bu tabelada en direk ve direk aydınlatma bir arada kullanılmıştır.   Atlantis bilgisayar paslanmaz pleksili kutu harf tabela çalışması. Kompozit zemin üzerine uygulama.    
  paslanmaz harf   tabela montaj   paslanmaz kutu harf   kutu harf    
  Aynalı taşlı paslanmaz malzemeden itina ile üretilmiştir. En direk led ışıklı çalışma.   Tabela montaj çalışması mekan ipsala edirne. Montaj çalışması iki gün sürmüştür.   M.Ali Büyükhanlı ticaret meslek lisesi iç mekan Atatürk köşesi krom harf çalışması.   Uygar group paslnamaz kutuharf logolar pleksi üzerine dijital baskı uygulamadır. Water proof led kullanılarak ışıklandırılmıştır.    
  en direk led ışıklı harf   uygar group tabela   mega center tabela   krom kutu harf    
  304 kalite paslanmaz krom ışıklı tabela. Harfler 4 cm kabartmadır. Zemin ile harf arası 2.5cm dir. Bu bu boşluk ışığın homojen şekilde yayılmasını sağlamaktadır.   Uygar Group tabela montajından bir görünüm.   Uygar Group fabrika tabela çalışmamız sonrasında firmanın istanbul kuru gıda hali mega centerdaki satış ofisi için ürettiğimiz tabela çalışması.   Çalışma 4x3 metre ebattadır üretim iki parça halinde yapılarak montaj alanında birleştirilmiştir. Çalışmada endirek led ışıklı krom harfler pleksi ışıklı logolar ve kompozit içten ışıkı yazılar vardır.    
  tabela     tabela   krom tabela    
  Üretmiş olduğumuz kutu harf ve logolar bina cephesine monte edilmiştir. Zemin alüminyum kompozit paneldir.   Kahve 1551 krom kabartma kutu harf iki takım üretilmiştir. Harf ön yüzey malzeme kalınlığı 1.2 mm paslanmaz kromdur.   Mimoza sitesi krom kutu harf tabela bu çalışmamız ışıksız site güvenlik kulubesine takmış olduğumuz çalışma ışıklıdır.   Yönlendirme tabelası. Zemin kompozit harfler paslanmaz kromdur.    
  tabela montajı   gold paslanmaz harf   ışıklı tabela   tabela tasarım    
  Gür matal tabela montajı alüminyum zemine harfler takılıyor.   Maltepe Melis kimya. Tabela ışıksız gold krom kutu harflerden oluşmaktadır.   Paslanmaz file harfler için hazırlanan dekota arkalık. Üzerine şerit silikon letler döşenmiştir.   Papatya sitesi paslanmaz krom tabela ön alışması. Harfled led ışıklı olarak üretilmiştir. Zemin siyah granittir.    
  krom harf   tabela fiyatları   pleksili harf   file harf    
  Ahu apartmanı paslanmaz tek yüzey lazer kesim harflerle oluşturulmuştur.   Kafkaslar Group İçmekan tabela çalışması. Işıksız görünüm.   Şentürkler market paslnamz file harf . Harf ebatı 80 cm dir. Parlement mavisi pleksi kullanılmıştır.   Paslanmaz krom pleksili harf.    
  paslanmaz file harf tabela   ışıklı tabela   krom harf   ışıklı tabela    
  Şentürkler market için üretilen paslanmaz file harfler bu çalışmada 60 metre led kullanılmıştır.   Kafkaslar Group sekreterya banko arkası İçmekan dekoratf tabela çalışması.   Pslanmaz harf. Harf ebatı 12 cm dir yan bantlar 2 cm.   Paslanmaz led ışıklı dekoratif firma tabelası.Aacıbademde bulunan firma için üretilmiş ve montaj yapılmıştır.    
  ışıklı harf   tabela   totem tabela   tırnaklı harf    
  Şentürkler mrket tabela çalışması gece görüntüsü.   Harfler elektrostatik fırın boyalı sac üzerine monte edilmiştir. led ışıklıdır.   Elegance hotel paslanmaz krom kutu harfli totem tabela .   Paslnamaz krom kutu harf. Bu harfimiz tırnaklı karakter olarak nitelendirdiğimiz harflere örnektir.    
  bodrum tabela   led dizgi tabela   gol krom kutu harf   ışıklı tabela    
  Denizsen plastik firması iç mekanına uyguladığımız özel bir projemiz çalışma ayrıntılarını tasarımlar bölümünde görebilirsiniz.   Kabartma krom harfler ve kristal led dizgi harflerden oluşturulmuştur.   Gold Krom kuru harf. Tırnaklı karakter bu tür harflerin üretimi düz karakterlere göre daha zordur.   Cyt inşaat dışmekan tabela. Zemin alüminyum kompozit panel dir Üzerine paslanmaz krom kutu harfler monte edilmiştir.    
  paslanmaz kutu harf   tabela   site yönetimi tabela      
  Pizza turka mevcut olan pizza harflerine uygun turka yazısı tasarlanarak üretim yapılmıştır.   Gold krom kutu harf . Bu tür çalışmalar uygulandığı mekanlarda dikkatleri üzerine çekmektedir. Zarif bir görünüme sahiptir.   Mimoza sitesi giriş güvenlik klubesi duvarına led ışıklı tabela uygulaması. Site için ayrıca yönlendirme tabelaları yapılmıştır.   Paslanmaz krom kutu harf uygulama.    
  tabela   krom harf   hastane tabela   tabela dizayn    
  Palanmaz krom file harf.   130 cm ebatta paslanmaz krom file harf. Hastane karadeniz bölgesinde bulunmaktadır.   Montaj sonrası gece görüntüsü.Hastane bahçesinde vinç kullanılamadığı için Hakan Bey tarafından özel ray sistemi üretilerek montaj yapılmıştır.   Paslanmaz krom logo çalışması. Krom harfler üzerine folyo uygulanarak kurumsal kimlik tamamlanmıştır.    
  polis logosu   plaza tabela   ışıklı polis logosu   tabela    
  Paslanmaz krom polis logosu. Işıklı.   Cem Plaza gold krom kutu harf tabela çalışması.   Paslanmaz krom polis logosu. Işıksız.   Harf yüksekliği 110 cm dir harflere 3 sıra led uygulaması yapılmıştır. Zemin granittir.    
             
                   
 

Paslanmaz Krom Kutu Harf

304:Paslanmaz çeliğin temel çeşididir.
450° C'ye kadar yüksek oksidasyon mukavemeti sağlar.
Mekaniksel direnç ve sürtünme mukavemeti çok iyidir.

En yaygın olarak kullanılan çelik ostenitik ve ferritik paslanmaz çeliklerdir. Ferritik paslanmaz çelikler düşük karbonlu olup %12-18 krom içerirken ostenitik paslanmaz çelikler temel olarak %18 krom ve %8 nikel içerirler. Ferritik paslanmaz çelikler alaşımında nikel içermediğinden mıknatıslanabilir. Toplam paslanmaz çelik üretiminin kompozisyonu incelendiğinde, ostenitik paslanmaz çeliklerin üretimde %70 ile en çok kullanılan paslanmaz çelik olduğu görülmektedir.
Mat veya parlak yüzeyli olarak müşterilerimizin tercihine göre üretim yapmaktayız. Paslanmaz kutu harf üç şekilde üretilmektedir; ışıkşız , ışıklı ve pleksili ışıklı. aşağıda bu çeşirleri belirtenaçıklamamızı ve görselleri görebilirsiniz.  Paslanmaz krom doğal yapısı gereği ayna yüzeyli olduğundan başka bir renge boyanamamaktadır.
Görüntü itibarı ile dekoratif ve zarif bir görünüş içermektedir.

1.Paslanmaz Kutu Harf :

Paslanmaz kutu harf üretiminde Ostenitik 304 kalite paslanmaz çelik levha kullanılmaktadır. Harf ebatına göre değişik kalınlıkta (1,1.2,1.5mm) malzeme kullanılır. Kutu Harf Tabelalarda çok sıkça tercih edilen bir uygulamadır. Pazlanmaz Malzeme, Krom Harf olarak da adlandırılır, Malzeme paslanmaz çeliktir bu malzemenin üretimi zor ve maliyetli bir iştir. Örnek olarak paslanmaz harflerden TABELA yazalım. Harf yüksekliğinin 30cm olduğunu varsayalım, Harf yüksekliği 30cm olan bir kutu harfin derinliği en az 4cm olması gerekmektedir ki yazı kendini okuttursun. Paslanmaz malzememizle öncelikle T harfini yapalım. T harfinin önden görünüş halini ya lazerde keseriz.

T harfinin ön yüzünü kestikten sonra 4cm’lik şeritler kesilir ve harfin kalınlığı oluşturulur, Bu şeritleri T harfinin yanlarına içten kaynatmak suretiyle montajını yaparız. T harfinin tüm yanlarını döndükten sonra T harfinden paslanmaz bir kutu harf elde ettik. Bu uygulamaların tamamını A, B, E,L harflerine de uyguladıktan sonra artık elimizde TABELA yazan bir kutu harf tabela bulunmaktadır. Paslanmaz Harflerin Renklerin içinden genelde Krom ve Altın rengi tercih edilir.

Paslanmaz kutu harflerin son dönemlerde vazgeçilmezi ışıklı olanıdır. İçten ışıklı bir şekilde aydınlatılan paslanmaz kutu harfler gerçektende göz kamaştırıcı olabiliyor. Paslanmaz Kutu Harflerin içine Neon veya Led sistemi döşenerek aydınlatılması sağlanır. Bu aydınlatma Direk ve En direk olarak verilebilir. Direk Aydınlatma; Kutu harf direk aydınlatma için içine ön yüzeyde kalacak şekilde pleksi yerleştirilecek şekilde üretilir.Harfin arkasını kaptmak için ayrıca kesilen malzeme üzerine ön yüzeyi aydınlatacak şekilde led döşenir ve zemine vidalanarak montaj yapılır. Böylelikle ışık yandığında haf direk olarak ışıklı görünüz görünür. Bu uygulamaya Direk Aydınlatma denir.

En direk Aydınlatmada ise kutu harfi duvara ya da herhangi bir kör zemine montaj yapacağınız zaman duvardan gizli ayaklar vasıtası ile kutu harfi 2-4cm öne doğru çıkarırsınız. Böylelikle ışık yandığında kutu harfin içindeki neon ya da led ilk önce duvara çarpar ve boşluk bıraktığınız 2-4cm in kenarlarından dışarı doğru ışık verir bu uygulamaya en direk aydınlatma denir.